אודות

בית הוא מעל לכל כלי שרת לבעליו, מארג של חללים שמטרתם לתת מענה לצרכיהם של החיים בו.  להיות אותו מקום אליו מתגעגעים במהלך היום  וחלקת האלוהים העוטפת והמגוננת כששבים אליו.. בית מושלם הוא מעל לכל בית שלם.

קצת עלי

שמי יסמין רביד, נשואה  ואמא לשלושה. את דרכי המקצועית התחלתי מכיוון שונה לחלוטין. לאחר שסיימתי לימודים אקדמאיים במגמת משפטים ומנהל עסקים, שימשתי במשך שנים רבות מנהלת שיווק, תפעול ומכירות בכירה בחברות בינלאומיות ידועות. לאורך כל דרכי המקצועית כונן בי הרצון והצורך ללמוד ולהעמיק את מה שעד אותו זמן בא לי באופן טבעי ואינטואיטיבי- עיצוב פנים. ואכן, כך היה. את השכלתי כמעצבת פנים רכשתי בסטודיו של אדריכלית הפנים הידועה ברברה ברזין. הכשרה בת 3 שנים המשלבת תיאוריה, פרקטיקה וסטאז' של שנה בו ניהלתי פרויקטים אמיתיים ומורכבים.

על הסטודיו

את הסטודיו הקמתי בשנת 2010 והוא מהווה למעשה צוהר לבונים ולמשפצים המשווים לבית מתוכנן כהלכה, כזה התפור על פי מידותיהם האישיות המדויקות. הסטודיו מספק את מכלול השירותים הנדרשים בתכנון וביצוע פרויקט מתחילתו ועד סופו וכוללים תכנון אדריכלי, עיצוב, פיקוח וניהול פרויקטים פרטיים ומסחריים כאחד. כאשר כל המיומנויות אותן רכשתי בתפקידי הקודמים יחד עם הידע והניסיון שרכשתי בתחום הבניה והעיצוב הם המאפשרים לי לנהל  את הפרויקטים ביד רמה ובהקפדה יתרה עד לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.

מתודת העבודה של הסטודיו פועלת על ידי "תפירת" חללים על פי מידות, צרכים, אורח חיים, מגבלות שטח ותקציב, ולא פחות חשוב, חלומותיו של הלקוח תוך בניית פרוגרמה מדויקת  ושימת לב לפרטים הקטנים ביותר.

אני מאמינה ביצירת בית קלאסי תוך חשיבה לטווח הרחוק כבר בשלבי התכנון הראשוניים, בית שישרת את בעליו למשך שנים ארוכות. בכדי לשמר תפיסה זאת, נטייתי הטבעית היא להשתמש בחומרים טבעיים בעלי אופי ואישיות היוצרים אמירה אישית, יוקרה, חום ואלגנטיות. בתפיסתי, תאורה היא הדרך ליצור הדגשים בחלל ולהעניק לנו את התחושה והאווירה אותה נרצה לקבל תוך הפרדה מוחלטת בין תאורה פונקציונאליות לתאורת אווירה.

הסטודיו אחראי בין השאר על תכנון אדריכלי ועיצוב וילות ודירות יוקרה בארץ, תכנון, עיצוב וניהול פרויקטים במסגרת תכניות תמ"א 38 ופינוי בינוי ופרויקטים במגזר העיסקי הכוללים תכנון ועיצוב מסעדות ורשתות מזון, חנויות מעצבים וכיוב'.

אני מאמינה

עיצוב פנים עוסק בחיים, והחיים… חזקים מהכל. בתפיסתי, החיים הם למעשה מארג של חוויות, צבעים, ריחות, חומרים, אור והרמוניה מושלמת בין הנפש וסביבת החיים.  בראייתי תכנון ועיצוב פנים אינם בגדר מותרות, הם מאפשרים למעשה את יחסי הגומלין שבין האדם לסביבת החיים, המענה לנפש ולכן יש חשיבות עצומה שהבית בו אנו חיים יהיה מתוכנן, מעוצב בקפידה והתאמת החלל לצרכיו המיוחדים של הלקוח תוך התחשבות בתקציב וטעם אישי.